(098) 684-37-38
Написати нам
м. Біла Церква, вул. О. Гончара
Карта проїзду

Робочі зони, офісні, торговельні

 

індивідуальна меблі в офіс на замовленняПереваги меблів "Адіс":
 

 • Довгі роки служби.
 • Міцна і надійна конструкція.
 • Висока зносостійкість.
 • Використання   натуральних матеріалів.
 • Широкі стилістичні рішення.
 • Різноманітність колірних і фактурних рішень.
 • Можливість комбінувати з іншими матеріалами.
 • Вигідна підсумкова вартість.

 

Чому ми:
 

 • Індивідуальний підхід до клієнтів.
 • Демократичні ціни.
 • Найкоротші терміни реалізації продукції.
 • Гарантія на виготовлену меблі.

 

 

Компанія "Адіс" виробляє і встановлює меблі в офіс, робітники і торгові зони за індивідуальними замовленнями.

Приймаємо замовлення в місті Київ і Біла Церква, а також по всій Київській області. 

 

хочете замовити
або потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(098) 684-37-38
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приклади виконаних робіт:
 


 

Не секрет, що меблеве оформлення залів та приміщень компанії, банків, аптек, як в іншому будь-якого підприємства, це обличчя компанії, це імідж фірми, це ключове питання, що формує стан і комфорт відвідувачів і співробітників. Тому до питання меблевого оформлення варто підходити індивідуально, з певною неординарністю, націленої на отримання певного результату компанії. Потрібні меблі для офісу на замовлення в Білій Церкві? Або можливо Ваш офіс у Києві і Вам необхідна офісні меблі на замовлення в Києві? Тоді абсолютно правильний вибір, що Ви зайшли до нас.

Меблі для офісу в Києві
 

На сьогоднішній день важливим сегментом будь-якого успішного бізнес-процесу є правильне, з погляду Вашого виробництва, зонування торговельних залів (меблі робоча зона) або промислових приміщень, де відбувається виробництво товарів, що в результаті приносить як велику продуктивність, так і комфортне обслуговування клієнтів, і більш інтенсивні перехресні роботи співробітників. Тому наша компанія "АДІС" зайняла гідне місце в напрямку виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями в місті Київ та Біла Церква. Ми займаємо лідируюче місце в цих містах, і воно виправдане, оскільки ми поєднуємо незвичайний, індивідуальний дизайн, підхід, високі можливості, враховуючи Ваш унікальний інтер'єр з додаванням побажань клієнта, родзинки, які будуть відрізняти від інших. Офісні меблі на замовлення в Києві - Звичайно, «АДІС».

Стильний кабінет для керівників, чи меблевий гарнітур для салонів, шафи для паперів, ресепшин в компанію, що надає послуги, комп'ютерні столи, крісла, торгові меблі під замовлення? Все це ми із задоволенням виготовимо з якісних матеріалів і фурнітури на Ваш вибір. Якщо є необхідність оформити зал Банківської установи із зонуванням приміщення (зона зустрічей, зона 24, зона касового обслуговування), компанія «АДІС» має багаторічний досвід, і команда кваліфікованих фахівців допоможе і виготовить офісні меблі на замовлення в обумовлені терміни з обов'язковим виправданням Вашої довіри.
 

Торгові меблі під замовлення в Білій Церкві
 

Наша команда професіоналів разом з успішним і кваліфікованими дизайнерами допоможуть Вам з вибором, побажаннями до оформлення робочої зони, підбором оптимальних рішень щодо ціни, якості і міцності меблевих виробів. Офісна меблі на замовлення в Києві або Білій Церкві від «АДІС» стане вигідним придбанням, оскільки ціна у нас привабливіша і вигідніша, ніж у інших постачальників подібної продукції, так як ми зацікавлені в наших клієнтах, і моніторинг цін на ринку виготовлення меблевих виробів у Києві або Білій Церкві, для нас - принципова політика. Також, ми впевнені в якості своєї продукції, що виробляється, і можемо сміливо заявити про надання гарантії на певний термін.

Ми впевнені у своїй якості, тому що ми в бізнесі офісних меблів на замовлення, торгової меблів, меблів для виробництва у містах Київ та Біла церква - найкращі! Ціна наших послуг найоптимальніша, що поєднує і відмінну якість, і закупівельні ціни матеріалів, фурнітури, і нашу турботу про Вас. Ціна Вас приємно здивує. Потрібна меблі для офісу на замовлення в Білій Церкві або меблі на замовлення в Києві? Це однозначно меблеве підприємство "АДІС"! Завжди раді, завжди з Вами!

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: