(098) 684-37-38
Написати нам
м. Біла Церква, вул. О. Гончара
Карта проїзду

Виготовлення кухні на замовлення

 

індивідуальна меблі в офіс на замовленняПереваги кухні "Адіс":
 

 • Довгі роки служби.
 • Міцна і надійна конструкція.
 • Висока зносостійкість.
 • Використання натуральних матеріалів.
 • Широкі стилістичні рішення.
 • Різноманітність колірних і фактурних рішень.
 • Можливість комбінувати з іншими матеріалами.
 • Вигідна підсумкова вартість.

 

Чому ми:
 

 • Індивідуальний підхід до клієнтів.
 • Демократичні ціни.
 • Найкоротші терміни реалізації продукції.
 • Гарантія на виготовлену меблі.

 

 

Компанія "Адіс" виробляє і встановлює меблі для кухні за індивідуальними замовленнями.

Приймаємо замовлення в місті Київ і Біла Церква, а також по всій Київській області. 

 

Хочете замовити
або потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(098) 684-37-38
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 


Приклади виконаних робіт:
  

У багатьох сім'ях кухонні меблі передавалася поколіннями. Шафи і полиці настільки старі і морально застаріли, що хочеться викинути їх прямо зараз. Таке трапляється в багатьох сім'ях. Але не там, де кухні на замовлення Біла Церква. Хочеться мати "свою" кухню, затишну і зручну. Новий, але стандартний, зроблений під копірку гарнітур з магазину вас не врятує. І не потрібно вам всім сімейством бігти в меблевий магазин. Забудьте. Це минуле століття. Та й ціна вас в магазинах не порадує. Проблема легко вирішується, якщо ви приймете як факт: настала пора замовити меблі для кухні. Так-так, замовити. За вашими розмірами, бажанням і фантазіями на підприємстві "АДІС" створять чудеса. Немає своєї фантазії - фахівці підкажуть все: починаючи від ескізу і закінчуючи формою стільниці. Переваги замовлення очевидні. Головне: на кухні не будуть стояти застарілі столи і стільці, потворних крісел. Виготовлення кухні на замовлення – правильне рішення і його потрібно прийняти! Як минули часи "лампочки Ілліча",так пройшли і часи кухні, що складається з столу і табуретів. Приклад: кухні під замовлення Київ.
 

Ціна і якість кухні під замовлення в Києві
 

Підприємство "АДІС" здійснює виробництво затребуваних кухонних меблів за найостаннішими технологіями, виробництво здійснюється з використанням сучасних технологій. Матеріали – за кольором, фактурі –найрізноманітніші. Вартість кухонних меблів залежить від обраного вами матеріалу, вашої фантазії і від кухонних елементів які б ви хотіли б бачити у себе вдома. Замовити кухню легко і швидко. Кухні на замовлення Біла Церква – подивіться, і все стане ясно. Там, де працюють професіонали, здійсняться всі ваші побажання. Швидко – не означає аби як, зовсім навпаки, адже на підприємстві давні напрацювання та інноваційний підхід. Не потрібно самим довго і безрезультатно копатися в каталогах. Скажіть розміри, бажання, обрисуйте загальну картину–майстрам все буде зрозуміло на "один два три". Це називається професіоналізм. А де профі, там і якість. Вже з'явилося бажання замовити? Кухні під замовлення Київ – рішення, яке можна зробити вже зараз!
 

Кухонні гарнітури - виготовлення в Білій Церкві
 

Кухні виробництва "Адіс" користуються величезним попитом. Позначається якість, сучасні матеріали і ціна. Хочеться замовити прямо зараз. Так і малюється в голові, як же все це нове і сучасне розміститься на вашій кухні. Краса! Щасливчиками зробити замовлення першими зараз стали Київ і Біла Церква. Жителі цих міст вже знають продукцію даного підприємства. Кухня за власним бажанням – просто мрія. Тепер кожен може її здійснити. І свекруху на таку кухню не соромно привести.

Кухні на замовлення в Білій Церкві – вже напрацьований шлях. Ті, хто зробив цей крок – замовив кухню своєї мрії – тепер п'ють чай з друзями за тим столом, про який так довго мріяли. Досить мріяти. Позбавтеся від мотлоху. Замовте меблі. Це так просто. А головне –вигідно.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: