(098) 684-37-38
Написати нам
м. Біла Церква, вул. О. Гончара
Карта проїзду

Виготовлення меблів для дитячих кімнат

 

індивідуальні спальні на замовленняПереваги дитячих "Адіс":
 

 • Довгі роки служби.
 • Міцна і надійна конструкція.
 • Висока зносостійкість.
 • Використання натуральних матеріалів.
 • Широкі стилістичні рішення.
 • Різноманітність колірних і фактурних рішень.
 • Можливість комбінувати з іншими матеріалами.
 • Вигідна підсумкова вартість.

 

Чому ми:
 

 • Індивідуальний підхід до клієнтів.
 • Демократичні ціни.
 • Найкоротші терміни реалізації продукції.
 • Гарантія на виготовлені меблі.

 

 

Компанія "Адіс" виробляє і встановлює меблі для дитячих кімнат за індивідуальними замовленнями.

Приймаємо замовлення в місті Київ і Біла Церква, а також по всій Київській області. 

 

Хочете замовити
або потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(098) 684-37-38
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Приклади виконаних робіт:

 


 

Ми виготовляємо меблі для дітей будь-якого віку і кімнат будь-яких розмірів. Нашою компанією проводиться дитячі меблі. Біла Церква є головним споживачем нашої продукції. У продаж надходять як окремі вироби, так і меблеві набори. Компанія виробляє комплектацію і збірку вдома у замовника. Якщо замовник проживає в іншому місті, чи в Києві, то меблі дитяча на замовлення Київ також задовольнить його своєю доступністю.

Дизайн, яким представлена дитячі меблі, Біла Церква вітає, рівняючись на кращі зразки, якими може пишатися виробництво розвинених країн. пропонується різноманітна меблі дитяча на замовлення. Київ, розташований на невеликій відстані також є споживачем нашої продукції. Немає питань з дизайном і оформленням зовнішнього вигляду кімнат для дітей. Зацікавлений внутрішнім виглядом своєї кімнати дитина природним чином отримує естетичне виховання, без додаткових витрат, від меблевого підприємства «АДІС».
 

Виготовлення меблів для дитячих кімнат в Києві
 

Різноманіття, які мають меблі дитячі на замовлення, замовника повністю влаштовує. Компанія виробляє дитячі ліжка, які можна встановлювати в один або два яруси, економно використовуючи невеликі за площею приміщення. Зручна драбинка забезпечить дитині безпечний підйом на другий ярус і надійний спуск. Легкі, стійкі і дуже міцні стільці добре виглядають біля оригінально виконаного в сучасному стилі столу і шафи. Не завадить в кімнаті і комп'ютерне крісло, і журнальний столик. 

Компанія піклується про здоров'я свого основного споживача, - дитини. Матеріал, з якого виготовляють меблі, застосовується найрізноманітніший, який має одну загальну властивість – бути екологічно безпечним для дитини. Зміст формальдегідних смол мінімально. Деревно-стружкова плита і фасад з МДФ створять у дитячій кімнаті неповторну, приємну для дитини і батьків обстановку, приблизно таку, яку створює набір для дитячої кімнати.
 

Меблі для дитячої кімнати в Білій Церкві
 

Дитячі меблі на замовлення заснована на випуску типової продукції, що значно знижує вартість готової продукції. Комплект Меблева набори являють собою зручні ліжка, місткі шафи, комоди, письмові столи, етажерки та інші вироби, що заповнюють дитячу кімнату і залишають маленькій людині достатня для розвитку життєвий простір. Ціна досить демократична. Послуги компанії включають виїзд замірника, доставку і складання меблів.

Раціональне використання обсягу шафи і ліжка забезпечує пара висувних ящиків, вбудованих в ліжко, а конструкція комода має п'ятірку висувних ящиків повністю забезпечить дитині потреба в зберіганні білизни. Зберігання верхнього одягу полегшує наявність орних дверей і висувних ящиків. Обрадує дитини наявність чотирьох, плавно закриваються ящиків письмового столу, і можлива в обробці меблів фотодрук. Батьків обрадує невисока ціна покупки, доставки і збірки.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: